מי אנחנו?

אנחנו , חנה ומוטי דיק, חברי קיבוץ עין גב. מוטי יליד הארץ וחנה ילידת מקסיקו.

חנה, מורה לתיאטרון בבית ספר יסודי, במאית ומעצבת גרפית ומוטי מנהל את המרכולית בקיבוץ.


חנה בילדותה גדלה על המסורת הנפוצה במקסיקו, בה בכל יום הולדת או ארוע משמח אחר, שוברים פיניאטה. את המסורת הזו הנחלנו לילדינו שלנו, שלא ויתרו על פיניאטה בכל יום הולדת.

גם חבריהם חיכו בכליון עיניים ליום ההולדת על מנת לקחת חלק במשחק הפיניאטה ולהפתעות הממתינות בה. כל ילד בחר ליום ההולדת שלו את הפיניאטה שהתאימה לו באותה תקופה – אם זו פיניאטה בצורה של מיטה לילדה שאוהבת לישון, טלויזיה עם דמות השחקן האהוב, כוס השתיה החביבה עליה, הנמר שכיכב באותו גיל בסיפורים שלפני השינה וכד'.

גם מוטי בחגיגות יום ההולדת ה-50 שלו זכה לפיניאטה בצורת לב עם הסיפרה 50 מצד אחד של הלב ומן הצד האחר תמונות בני המשפחה האהובים. מטף ועד זקן נהנו מאד לשבור את הפיניאטה הזו.

 

ואז, יום אחד, חנה אמרה שהיא רוצה לייצר פיניאטות על מנת לשמח גם אנשים אחרים. לאט לאט התחילה לייצר בעצמה, ומוטי, שלא יכול היה לעמוד מן הצד ולראות איך חנה נהנית לבדה מהבניה, הצטרף אליה ומאז אנחנו מייצרים ביחד את הפיניאטות. אנחנו מוכרים אותן בעיקר במרכולית של קיבוץ עין גב, שמוטי מנהל אותה, וגם שולחים לכל מקום בארץ.

 

חשובה לנו במיוחד ההצלחה של הארוע שלכם, ולכן אנו מקפידים שהפיניאטה תהיה יפה ומיוחדת ותמשוך את מלוא תשומת הלב. שתהווה את מרכז הארוע ושתשרוד את החבטות הראשונות של השחקנים, אך בהמשך תיכנע לחבטות ותחלוק את מנעמיה עם החוגגים.

אנו משתדלים מאוד להשתמש עד כמה שניתן בחומרי גלם ממוחזרים בייצור הפיניאטה ואנו רואים בכך חשיבות עליונה לסביבה בה אנו חיים.

אנו מייצרים פיניאטות במגוון רחב של נושאים, צורות ודמויות למגוון ארועים – ימי הולדת לכל גיל, ימי נישואין, חתונות והצעות נישואין, מסיבות רווקים ורווקות, בר ובת מצווה, מסיבות גיוס, חגים, מסיבות סוף שנה וכל אירוע שתחפצו. חשוב לנו שתחלקו עימנו, כמו גם עם חבריכם, את חווית הפיניאטה על מנת שאנו נלמד מנסיונכם ושחבריכם ילמדו מכם על האפשרות לחגוג ארוע באופן מיוחד ואישי.

 

נשמח לעמוד לרשותכם, לייעץ לכם וביחד לייצר בעבורכם את הפיניאטה שתשמח ביותר את בעל השמחה.


ההצלחה של האירוע שלכם היא ההצלחה שלנו!

לשירותכם תמיד.
חנה ומוטי.

חנה מכינה פיניאטה מוטי בדוכן פיניאטות - שירות מקצועי ואדיב
חנה מכינה פיניאטה
מוטי בדוכן פיניאטות - שירות מקצועי ואדיב